Dárkové poukazy

 

 

Náramek přírodní lávové kameny, achát, sklo Murano PKNAR22 zlatnictvívýmolovi.cz

Náramek přírodní lávové kameny, achát, sklo Murano PKNAR22 zlatnictvívýmolovi.cz

Dopřejte si energii ze slunné Itálie. Náramek převážně tvoří kuličky ze skla z Murana, v překrásné skořicové barvě s jemným třpytem. Výroba muránského skla je vyhlášena po celém světě. Italští mistři postupují podle pradávných tradic, kterými se sklo proslavilo už ve středověku. Precizní ruční výroba muránského skla zaručuje vysokou kvalitu, originalitu a jedinečnost. Muránské sklo je velmi vyhledávané světovými značkami pro svou vyjímečnost. Láva a světlý jaspis už jen podtrhují nevšednost náramku. 

Šperky z lávy nosili lidé už za dávných časů. Jsou to nejstarší známé šperky vůbec. Lávový kámen je vyvřelý z hlubin země a je spojen s její energií. Poté, co žhavá láva vychladne, zůstane jako pórovitý kámen s nádherně černou barvou. Láva přináší intenzivní vitalitu a energii do života nositele. Je to kámen znovuzrození, přináší stabilitu a vnitřní klid. 

Achát přináší vyrovnanost a sílu, přitahuje bohatství. Pomáhá překonat jakékoli traumata a negativitu v životě. Má silný očistný účinek na všech úrovních, fyzické, psychické a duchovní.

Kód: PKNAR22
Výrobce: zlatnictvivymolovi.cz
Dostupnost: Skladem
450 Kč s DPH
372 Kč bez DPH

Popis produktu

  • Přírodní kameny : lávový kámen, achát
  • Ručně vyráběné sklo z Murana
  • Velikost kamenů: průměr 8-8,9mm
  • Délka : silikonová gumička 20cm, možnost úpravy velikostí 
  • Dárkové balení zdarma
  • Autorský šperk: Lenka Výmolová

Podobné zboží

Copyrights 2020 - Zlatnictví Lenka Výmolová Vytvořilo webové studio Mionet.cz