Dárkové poukazy

 

 

Náramek přírodní kameny akvamarín, citrín PKNAR41 zlatnictvívýmolovi.cz

Náramek přírodní kameny akvamarín, citrín PKNAR41 zlatnictvívýmolovi.cz

Náramek, který je jako nebe, které se odráží na hladině moře. Mezi blankytně modrými obláčky září blahodárné paprsky slunce Stejně tak je to se spojením akvamarínu a citrínu. 

Energie akvamarínu se odvíjí od svého jména, od moře. Ve smyslu toho je zahrnuto vše, co nekonečný oceán a moře představují. Nadšení a uvolňující klid. Kámen, který povzbuzuje, abyste se vždali svých pocitů a čistili své zlé myšlenky a zážitky, které vás brzí. Kámen, který posiluje důvěru a pravdu. Podporuje to co se odráží na hladině, schopnost najít skryté pravdy. Pomáhá čelit sobě nebo ostatním a podívat se do hlubin duše. Podporuje odpovědné, soucitné a laskavé chování. 

Citrin je mimorádně blahodárně působící kámen. Je jako slunce. Jeho energie vám prosvětlí všechny aspekty života. Jeho hlavní energií je naplnit vás štěstí a pozitivitou. Zvyšuje vaši vnitřní sílu a sebedůvěru, dodává jasnou a šťastnou energii, kterou odstraní všechna zablokování a nerovnáhu. Citrin vám připomíná, abyste si každý den vybrali štěstí. Spíše než čekat, až život bude dokonalý, citrin vás vybízí, abyste se vědomě rozhodli být šťastní bez ohledu na to, co se kolem vás děje. Citrin je také známý tím, že přitahuje bohatství a hojnost. Ve finančních nebo obchodních jednáních, je to jeden z nejlepších kamenů na vaši podporu. 

Kód: PKNAR41
Výrobce: zlatnictvivymolovi.cz
Dostupnost: Skladem
1 100 Kč s DPH
909 Kč bez DPH

Popis produktu

  • Přírodní kameny : akvamarín, citrín
  • Velikost kamenů: průměr 5mm
  • Délka : silikonová gumička 18cm, možnost úpravy velikosti
  • Dárkové balení zdarma
  • Autorský šperk: Lenka Výmolová

Podobné zboží

Copyrights 2020 - Zlatnictví Lenka Výmolová Vytvořilo webové studio Mionet.cz