Dárkové poukazy

 

 

Náramek přírodní kameny akvamarin, larimar z Dominikánské republiky PKNAR43 zlatnictvívýmolovi.cz
Náramek přírodní kameny akvamarin, larimar z Dominikánské republiky PKNAR43 zlatnictvívýmolovi.cz Náramek přírodní kameny akvamarin, larimar z Dominikánské republiky PKNAR43 zlatnictvívýmolovi.cz

Náramek přírodní kameny akvamarin, larimar z Dominikánské republiky PKNAR43 zlatnictvívýmolovi.cz

Nechte se přenést do exotických dálek moří, tajných lagun a nekonečného oceánu. Stejně jako nebe, kde mezi oblaky prosvítají sluneční paprsky, a celá tato nádherná scenérie se odráží v klidných vodách moře. Dopřejte si stejnou krásu v tomto náramku.

Vzácná modrá odrůda pektolitu - Larimar, se vyskytuje pouize v Dominikánské republice v Karibiku. Patří mezi nejvzácnější polodrahokamy na světě. Věděli jste, že se mu říká "kámen delfínů"? Larimar je ztělesněním klidných energií moře a nebe. Jeho měkká, uklidňující modrá a tyrkysová barva je poseta bílými vzory, které připomínají sluneční světlo tančící pod karibskými vodami. Přináši prastarou moudrost Atlantidy a léčivou sílu delfínu k harmonizaci těla a duše. Je to kámen vodních živlů, přesto se rodí z ohně. Je vulkanického původu. Je to úžasný kámen pro matky během těhotenství a po něm. Pomáhá zmírňovat poporodní depresi a uvolňuje stres spojený s novým rodičovstvím. 

Energie akvamarínu se odvíjí od svého jména, od moře. Ve smyslu toho je zahrnuto vše, co nekonečný oceán a moře představují. Nadšení a uvolňující klid. Kámen, který povzbuzuje, abyste se vždali svých pocitů a čistili své zlé myšlenky a zážitky, které vás brzí. Kámen, který posiluje důvěru a pravdu. Podporuje to co se odráží na hladině, schopnost najít skryté pravdy. Pomáhá čelit sobě nebo ostatním a podívat se do hlubin duše. Podporuje odpovědné, soucitné a laskavé chování. 

 

Kód: PKNAR43
Výrobce: zlatnictvivymolovi.cz
Dostupnost: Skladem
660 Kč s DPH
545 Kč bez DPH

Popis produktu

  • Přírodní kameny : akvamarín, larimar
  • Velikost kamenů: průměr 4,5mm
  • Délka : silikonová gumička 18cm, možnost úpravy velikosti
  • Dárkové balení zdarma
  • Autorský šperk: Lenka Výmolová

Podobné zboží

Copyrights 2020 - Zlatnictví Lenka Výmolová Vytvořilo webové studio Mionet.cz