Dárkové poukazy

 

 

Vytvoř si prsten

Máme pro Vás novinku, kterou jen tak někde nenajdete...

Už přišla ta chvíle kdy se zajímate o zásnubní prsten? Máte představu jak by měl vypadat? S jakým kamenem? Jaká barva kovu? No a většinou to zásadní, za jakou cenu se dá koupit ten nejhezčí zásnubní prsten? 

Na tyto otázky máme odpověď! Jen od vás ze srdce je ten nejkrásnější zásnubni prsten, který ji dáte! No ale ted to důležité zejména pro muže aby to byl právě ON, kdo vám ho navlékne na prst. 

Jdeme s moderní dobou a máme pro vás možnost si takový prsten za pomoci zkušeného zlatníka vytvořit a vložit do prstenu kousek své vlastní fantazie. Představte si, že dostanete svůj životní prsten, do kterého váš partner vložil svoji myšlenku a udělal z něho tak originální prsten,který nikdo nemá!

Zkrátka funguje to tak, že máme modelovací 3D software, který umí vymodelovat prsten s předem přednastavenými komponenty. Vy tak za pomocí našeho zlatníka budete modelovat prsten podle vaší představy. Pokud však představu nemáte, tak software nabízí více jak 1000 modelů prstenů, které se dají různě upravovat - počet kamenů, velikosti kamenů, šířka, tloušt´ka, velikost prstu, počet krapen... Po dokončení modelace se dá prsten tzv. vyrenderovat - kdy se vytvoří obrázek vašeho prstenu ve Full HD kvalitě z různých úhlů nebo přímo na ruce a budete tak mít představu, jak bude prsten na prstě vypadat. 

 

 

Pro rychlou představu si shlédněte následující video https://www.youtube.com/watch?v=5zwLQKaZFq4  nebo si jednoduše domluvte nezávaznou schůzku na sperky.jann@gmail.com a můžeme se do toho pustit!

Render prstenu na prstě

   

                                                                                           

                  

 

Copyrights 2020 - Zlatnictví Lenka Výmolová Vytvořilo webové studio Mionet.cz