Náramek šňůrka meteorit Muonionalusta turmalín safír NPK45 zlatnictvivymolovi.cz Dárková krabička i certifikát o pravosti kamenů zdarma

Kód: 6043
Neohodnoceno
2 990 Kč 2 471,07 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Náramek vysoce kvalitní šňůrka, který propojuje energii z vesmíru - meteorit Muonionalusta s energií pozemskou -  raw - surový turmalín a safír.

Surový - raw turmalín je šestistěnný krystal, temně hnědé barvy s lesklým povrchem. Pročišťuje a transformuje příliš těžkou energii do podoby lehkých vibrací. Uzemňuje duchovní energii, čistí a vyrovnává všechny čakry a vytváří ochranný štít kolem těla. Zvyšuje sebedůvěru a potlačí strach. Zahání myšlenky navozující pocit oběti a přitahuje ke svému nositeli inspiraci, porozumění, toleranci a prosperitu. Turmalín - je účinný léčitel rozumu i duše. Uvádí do rovnováhy proud myšlenek, čakry a biomagnetický obal. Uvádí do rovnováhy mužskou a ženskou energii v těle.

Safír - povrch je vybroušený, zářivý a průhledný. Barva hnědo-šedá. Pochází z Brazílie. Safír je známý jako kámen moudrosti. Umožňuje soustředění, uklidňuje mysl a zbavuje ji nežádoucích myšlenek i duševního napětí. Safír vnáší do mysli klid a jistotu, čímž uvádí do souladu tělesnou, rozumovou a duchovní rovinu a současně udržuje rovnováhu uvnitř těla. Tento krystal potlačuje depresi a duchovní zmatek. Podporuje soustředění. Safír uklidňuje příliš aktivní tělesné systém a reguluje činnost žláz. 

Meteorit - Muonionalusta - byl nalezen v roce 1906 v oblasti mezi Finskem a Švédskem, který dopadl na zemnský povrch. Jeho stáří 4,5653 - 0,0001 miliardy letObsahuje vzácné prvky. Malá, opracovaná část meteoritu má tvar valounku. Povrch tohoto valounku byl povrchově upraven rhodiem, aby lépe vynikly Widmannstattenovy obrazce, které jsou důkazem o pravosti tohoto typu meteoritu. (Rhodium je drahý kov stříbřitě bílé barvy) 

Vesmírná energie tohoto meteoritu umocňuje účinky turmalínu a safíru.

Náramek je vhodný na každý den. Kontakt s vodou není překážkou

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Délka: Dá se upravit posuvem uzlíků
  • Přírodní kameny: Turmalínsafír, meteorit Muonionalusta
  • Země původu: Brazílie, vesmír
  • Rozměry meteoritu:  31 x 30,50 mm
  • Rozměry surového turmalínu: 35 x 35
  • Rozměry safíru: 30,7 x 32 mm
  • Certifikát o pravosti kamenů i dárková krabička zdarma
  • Autor : Lenka Výmolová

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní kameny
Meteorit Muonionalusta - skoryl - safír: naturel
? Náramek: Šňůrka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: