Náramek textilní černá šňůrka s RAW-surovým diamantem RAWNAR44 zlatnictvivymolovi.cz Dárková krabička a certifikát o pravosti Raw - surového diamantu zdarma

Kód: 5832
Neohodnoceno
990 Kč 818,18 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Náramek kvalitní, černá textilní šňůrka s RAW - surovým diamantem černé barvy. Diamant pochází ze země KONGO, kde je jediné naleziště na planetě s tímto druhem surových diamantů. Přirozený tvar, vysoký lesk a tvrdost, hrany, které neškrábou - je právě tento surový diamant. Ke kterému se váží další vlastnosti ztělesňované diamantem - odvaha, neporazitelnost a odolnost. Nemilosrdné světlo vycházející z diamantu ale současně odhalí všechno, co je negativní a vyžaduje přeměnu. Diamant ulevuje od citové a duševní trýzně, mírní strach a nabízí možnosti nových začátků. Na duchovní úrovni čistí diamant auru od všeho, co narušuje vnitřní světlo.

Noste ho na holé kůži nebo položte na potřebné místo. Zvláště silné účinky se dostaví, jestliže jej budete nosit jako náušnice - zejména působí proti záření z mobilních telefonů.

Diamant jako Váš denní strážce

Diamant funguje jako zesilovač energie, přičemž se jedná o jeden z mála kamenů, které není třeba nikdy znovu dobíjet. Energii zesiluje bez ohledu na to, z jakého zdroje pochází.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Diamant : Surový - raw diamant 8,60 x 6,44 mm 
  • Barva: černá s vysokým leskem
  • Šňůrka : černá, vysoce kvalitní, textilní - používá se k výrobě lan do padáků - posuvná přizpůsobí se zápěstí
  • Ke každému náramku dárková krabička s certifikátem o  pravosti raw diamantu zdarma
  • Vhodný ke každodennímu užívání
  • Tvar a velikost raw diamantu se můžou při dodání lišit od obrázku
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Surové/RAW diamanty
Naleziště: Kongo
? Náramek: Surový - Raw diamant

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: