Náhrdelník sluneční kameny, Aquamarin, hematit NAPK47 zlatnictvivymolovi.cz Dodáno s dárkovou krabičkou i certifikátem o pravosti kamenů zdarma

Kód: 6040
Neohodnoceno
7 500 Kč 6 198,35 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Náhrdelník, který je seskládán ze slunečních kamenů, které mají matný povrch. Část náhrdelníku je proložena hematitem. Ve střední části dominuje přírodní Aquamarin

Sluneční kámen vnáší do života radost a světlo. Šíří kolem sebe příznivou atmosféru a zvyšuje úroveň intuice. Pokud Váš život ztratí příjemnější tvář, dokáže mu ji sluneční kámen navrátit a Vám pomůže nabrat nové síly. Čistí všechny čakry. Krystaly potlačují závislost, napomáhá schopnosti řídit vlastní osud, podporuje nezávislost a sílu do dalšího života. Sluneční kámen funguje velice dobře při odstraňování "háčků" ať už v čakrách, nebo auře, na mentální nebo emocionální úrovni, jimiž se Vás k sobě snaží připoutat jiní lidé. Mohou to být rodiče, kteří si Vás chtějí udržet jen pro sebe, děti nebo partner. Vysávají z Vás energii. Sluneční kámen oplácí Vašim blízkým s láskou jejich přízeň, přičemž současně působí blahodárně při přetínání pout. Pokud je těžké pro Vás říkat "ne" a věčně se jen obětujete pro druhé, noste sluneční kámen stále sebou.

Na citové úrovni kámen potlačuje deprese a rozhání chmury. Sluneční kámen rovněž zahání pocity selhání a zvyšuje vědomí vlastní ceny i sebedůvěru. Vyvolává optimismus a nadšení. Dokonce i ten nejzarytější pesimista podlehne moci slunečního kamene. Pokud se krystal položí na solar plexus, dokáže vynést na světlo hluboce potlačené city a přetvořit je.

Sluneční kámen podporuje samoléčivé schopnosti, reguluje činnost autoimunitního nervového systému a udržuje rovnováhu všech orgánů. Léčí chronickou bolest v krku a přináší úlevu v případě žaludečních vředů.  

Sluneční kámen působí mimořádně blahodárně, pokud se používá na slunci.

Hematit je ochranný kámen. Uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha. Odstraňuje vše nepříznivé a brání negativním energiím vstupovat do aury, čímž v těle nastoluje klid, mír a harmonii. Dodává větší vůli k životu a rozvíjí spolehlivost. Hematit posiluje a reguluje tvorbu krve. Dokáže vyhánět z těla horečku.

Kontakt s vodou není překážkou

Sluneční kameny spolu hematitem a Aquamarinem - tři silní spojenci pro každý den

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Délka náhrdelníku: 50 cm
  • Délka středová části: 2,50 cm
  • Rozměry sluneční kameny: 8 x 5 mm kameny jsou nepravidelné
  • Aquamarin kapka: 23,40 x 14 x 2 mm
  • Ukončení: Ag 925/000 karabina
  • Dodáno s dárkovou krabičkou i certifikátem o pravosti kamenů zdarma

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní kameny
Aquamarin, hematit: Ag ukončení
Náhrdelník: Sluneční kameny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: