Náramek Měsíční kameny NAPK47 zlatnictvivymolovi.cz Dárková krabička i certifikát o pravosti měsíčních kamenů zdarma

Kód: 6034
Neohodnoceno
2 800 Kč 2 314,05 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Náramek s přírodními slunečnými kameny, které mají krásný, matný povrch. Kameny jsou proloženy hematitem, navlečeny na pevné, ocelové lanko. Ukončení náramku je ze stříbra. U posledních kamenů je vložen valounek z ryzího stříbra. 

Sluneční kámen vnáší do života radost a světlo. Šíří kolem sebe příznivou atmosféru a zvyšuje úroveň intuice. Pokud Váš život ztratí příjemnější tvář, dokáže mu ji sluneční kámen navrátit a Vám pomůže nabrat nové síly. Čistí všechny čakry. Krystaly potlačují závislost, napomáhá schopnosti řídit vlastní osud, podporuje nezávislost a sílu do dalšího života. Sluneční kámen funguje velice dobře při odstraňování "háčků" ať už v čakrách, nebo auře, na mentální nebo emocionální úrovni, jimiž se Vás k sobě snaží připoutat jiní lidé. Mohou to být rodiče, kteří si Vás chtějí udržet jen pro sebe, děti nebo partner. Vysávají z Vás energii. Sluneční kámen oplácí Vašim blízkým s láskou jejich přízeň, přičemž současně působí blahodárně při přetínání pout. Pokud je těžké pro Vás říkat "ne" a věčně se jen obětujete pro druhé, noste sluneční kámen stále sebou.

Na citové úrovni kámen potlačuje deprese a rozhání chmury. Sluneční kámen rovněž zahání pocity selhání a zvyšuje vědomí vlastní ceny i sebedůvěru. Vyvolává optimismus a nadšení. Dokonce i ten nejzarytější pesimista podlehne moci slunečního kamene. Pokud se krystal položí na solar plexus, dokáže vynést na světlo hluboce potlačené city a přetvořit je.

Sluneční kámen podporuje samoléčivé schopnosti, reguluje činnost autoimunitního nervového systému a udržuje rovnováhu všech orgánů. Léčí chronickou bolest v krku a přináší úlevu v případě žaludečních vředů.  

Sluneční kámen působí mimořádně blahodárně, pokud se používá na slunci.

Hematit je ochranný kámen. Uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha. Odstraňuje vše nepříznivé a brání negativním energiím vstupovat do aury, čímž v těle nastoluje klid, mír a harmonii. Dodává větší vůli k životu a rozvíjí spolehlivost. Hematit posiluje a reguluje tvorbu krve. Dokáže vyhánět z těla horečku.

Kontakt s vodou není překážkou

Sluneční kameny spolu s hematitem - dva silní spojenci pro každý den

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Délka: 20 cm - průměr 9 cm
  • Přírodní kameny: Sluneční kameny
  • Země původu: Brazílie
  • Rozměry opálů: cca 34 x 30 mm kameny jsou nepravidelné velikosti
  • Ukončení: stříbro 925/000
  • Certifikát o pravosti slunečních kamenů i dárková krabička přiložen zdarma
  • Autor : Lenka Výmolová
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní kameny
Záruka: 2 roky
Měsíční kameny: Brazílie
? Náramek: Měsíční kameny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: