Dárkové poukazy

Roberto Coin | Zlatnictví Lenka Výmolová

O nás

Firma vznikla v roce 1992 a v témže roce byla taky zaregistrována na puncovním úřadě v Praze. Své prvotní zkušenosti jsem získávala od předních českých zlatníků, kteří vynikali především svou precizností, umem a kvalitou svých výrobků. První zlatnictví jsem otevřela v Uherském Brodě a postupem času jsem otevřela i další prodejny v Uherském Hradišti, kde působím doposud.

Moje zlatnictví nyní sídlí v centru Uherského Hradiště na Masarykově náměstí v budově hotelu Slunce. Pro potřeby zákazníků bylo zapotřebí nabídnout i další služby, a to opravy a výrobu zlatých šperků na zakázku. Toho se začal ujímat můj starší syn, který úspěšně absolvoval soukromou zlatnickou školu v Praze, kde jako jeden z mála získal mezinárodní zlatnický pas. V současné době provádí ve své dílně opravy, výrobu zlatých a stříbrných šperků včetně rhodiování a fasování nejen drahých kamenů. Samozřejmostí je výroba snubních prstenů i dle vašich návrhů na zakázku.

Své další zkušenosti jsem získala i jako hlavní zástupce firmy Gioggo Martello pro Českou republiku. Díky této pozici jsem poznala spoustu evropských výrobců šperků a předních zlatnických dílen, se kterými jsem v kontaktu doposud.

Pravidelně se zúčastňuji nejlepších evropských zlatnických veletrhů, kde díky svým jazykovým znalostem navazuji kontakty s výrobci z celého světa.

Proto můžete v mém kamenném obchodě vidět na vlastní oči šperky, které v jiném obchodě v České republice neuvidíte. O kvalitě mých zkušeností svědčí fakt, že jako jediná v České republice zastupuji přední italskou šperkařskou dílnu ROBERTO COIN v prodeji stříbrných šperků. Prodej zlatých šperků této značky je v Praze na Pařížské ulici. Samozřejmostí je taky prodej kvalitních pánských a dámských hodinek Dánské značky BERING.

Pro potřeby současného obchodu jsem jako první v České republice zakoupila profesionální fotobox na focení šperků v 3D provedení. Tohoto úkolu se zhostil můj mladší syn, který fotí všechny šperky, které jsou v prodejně k dostání a umísťuje je na naše internetové stránky.

Díky svým znalostem, zkušenostem a poctivé práci mojí a mých synů odešlo a odchází z naší prodejny stovky spokojených zákazníků.

Copyrights 2015 - Zlatnictví Lenka Výmolová Vytvořilo webové studio Mionet.cz